Արամուսի Վ.Առաքելյանի անվան միջնակարգ դպրոց

Ծնողական խորհուրդ

Փետրվարի 14th, 2017

ԿՈՏԱՅՔԻ ՄԱՐԶԻ ԱՐԱՄՈՒՍԻ Վ.ԱՌԱՔԵԼՅԱՆԻ ԱՆՎԱՆ ՄԻՋՆԱԿԱՐԳ ԴՊՐՈՑԻ   2017-2018 ՈՒՍՏԱՐՎԱ ԾՆՈՂԱԿԱՆ ԽՈՐՀՐԴԻ ԿԱԶՄ

Հ/հ

Դասարանը

Խորհրդի նախագահի և անդամների

անուն, ազգանուն,  հայրանուն

1

2

3

       1.              12-րդ Նանո Հովհաննիսյան

Նվարդ Արմենյան

Կարինե Հովհաննիսյան

       2.              11-րդ  Աննա Սարգսյան

Գայանե Թևոսյան

Նվարդ Արմենյան

       3.              10-րդ  –ա- Մարինե Հակոբյան

Կարինե Ամուջանյան

Կարինե Ղահրամանյան

      4.              10-րդ  — բ — Թեհմինե Բաղդասարյան

Մայրանուշ Համբարձումյան

Հերմինե Զաքարյան

Մարգարիտա Պետրոսյան

       5.              9-րդ  –ա- Մարինե Հակոբյան

Արմինե Խաչատրյան

Աիդա Կարախանյան

       6.              9-րդ- բ — Տաթևիկ Գասպարյան

Հռիփսիմե Ղազարյան

Արմինե Փանյան

       7.              8-րդ –ա Աննա Կարապետյան

Մենուհի Սարգսյան

Հեղնար Երեմյան

       8.              8-րդ –բ- Մարինե Զաքարյան

Նարինե Դավթյան

Կարինե Կիրակոսյան

       9.              7-րդ –ա- Նաիրա Նիկողոսյան

Թեհմինա Ղարախանյան

Սերինե Գասպարյան

  10.              7-րդ –բ- Կարինե Ամուջանյան

Գայանե Թևոսյան

Իրինա Խաչատրյան

   11.              6-րդ  –ա- Հերմինե Պետրոսյան

Գայանե Նիկողոսյան

Ռոզա Գրիգորյան

Հրանուշ Թովմասյան

   12.              6-րդ  — բ –

 

 

Արտեմիդա Ղազարյան

Մարիամ Առաքելյան

Վերգինե Բաբայան

 

   13.              5-րդ  –ա- Մարինե Գրիգորյան

Նարինե Հակոբյան

Զեփյուռ Մՙնացականյան

Նարինե Սիրեկանյան

   14.              5-րդ  — բ — Կարինե Արմենյան

Գեղուհի Գրիգորյան

Մարինե Զաքարյան

Ժաննա Բադալյան

   15.              4-րդ  –ա- Քնարիկ Խուդյան

Նաիրա Նիկողոսյան

Անի Ստեփանյան

Հերմինե Զաքարյան

   16.              4-րդ  — բ — Սիլվա Յոլչյան

Օֆելյա Մաթևոսյան

Լիաննա Վարդանյան

   17.              3-րդ  –ա- Հասմիկ Մելքոնյան

Արմենուհի Թևոսյան

Անուշ Հովհաննիսյան

   18.              3-րդ  — բ — Գոհար Հակոբյան

Մելինե  Համբարձումյան

Սերինե  Գասպարյան

  19.              2-րդ  –ա- Ինգա Ասատրյան

Նաիրա Լալայան

Արմինե Պողոսյան

   20.              2-րդ  — բ —

 

Ալլա Գեղամյան

Արփինե Նիկողոսյան

Անուշ Առաքելյան

   21.              1-ին   –ա- Նոռա Պողոսյան

Ալվարդ Առաքելյան

Սիմա Մուշեղյան

Անի Իսաղուլյան

   22.              1-ին  — բ — Արմենուհի Թևոսյան

Մարիամ Վարդանյան

Երանուհի Մաթևոսյան

Մարիամ Հովհաննիսյան

   23.              Նախակրթարան <Ա>  խումբ Մերի Սարգսյան

Անուշ Բնյան

Աննա Փիլիպոսյան

   24.               

Նախակրթարան <Բ> խումբ

Թերեզա Ղարիբյան

Սյուզաննա Գևորգյան

Մարինե Բարսեղյան

Մելինե Գրիգորյան

 

 

ԿՈՏԱՅՔԻ ՄԱՐԶԻ ԱՐԱՄՈՒՍԻ Վ.ԱՌԱՔԵԼՅԱՆԻ ԱՆՎԱՆ ՄԻՋՆԱԿԱՐԳ ԴՊՐՈՑԻ   2016-2017 ՈՒՍՏԱՐՎԱ ԾՆՈՂԱԿԱՆ ԽՈՐՀՐԴԻ ԿԱԶՄ

Նախագահ ՝ Նանո  Հովհաննիսյան 

N Խորհրդի անդամների Ազգանուն,անուն,հայրանուն Դասարան
       1. Հունանյան Նաիրա 12 ա
       2. Ղահրամանյան Կարինե 12 բ
       3. Հովհաննիսյան Աննա 11
       4. Հակոբյան Ալետա 10
       5. Հակոբյան Մարինե 9 ա
       6. Գասպարյան Նարինե 9 բ
       7. Հակոբյան Մարինե 8 ա
       8. Գասպարյան Տաթևիկ 8 բ
       9. Կարապետյան Անահիտ 7 ա
   10. Զաքարյան Մարինե 7 բ
   11. Նիկողոսյան Նաիրա 6 ա
   12. Ամուջանյան Կարինե 6 բ
   13. Պետրոսյան Հերմինե 5 ա
   14. Սողոմոնյան Արտեմիդա 5 բ
   15. Սիրեկանյան Նարինե 4 ա
   16. Արմենյան Կարինե 4 բ
   17. Խուդյան Քնարիկ 3 ա
   18. Մարգարյան Հայարփի 3 բ
   19. Ղազարյան Հասմիկ 2 ա
   20. Հակոբյան Գոհար 2 բ
   21. Ասատրյան Ինգա 1 ա
   22. Գեղամյան Ալլա 1 բ
   23. Վարդանյան Մարիամ խումբ1
   24. Թևոսյան Արմենուհի խումբ 2

Արամուսի Վ.Առաքելյանի անվան միջնակարգ դպրոց