Արամուսի Վ.Առաքելյանի անվան միջնակարգ դպրոց

Աշակերտական խորհուրդ

Հունվարի 24th, 2017

 ԿՈՏԱՅՔԻ ՄԱՐԶԻ ԱՐԱՄՈՒՍԻ Վ.ԱՌԱՔԵԼՅԱՆԻ  ԱՆՎԱՆ ՄԻՋՆԱԿԱՐԳ ԴՊՐՈՑԻ 

2017-2018 ՈՒՍՏԱՐՎԱ ԱՇԱԿԵՐՏԱԿԱՆ  ԽՈՐՀՐԴԻ ԿԱԶՄ

Հ/հ Դաս. Խորհրդի անդամների

Ազգանուն, անուն, հայրանուն

1 12-րդ  Վարդանյան Մելինե

Գրիգորյան Ելենա

Մարգարյան Սարգիս

2 11-րդ  — Միրզոյան Գագիկ

Խաչատրյան Շողիկ

Աթանեսյան Անի

3 10-րդ  –ա- Միլիտոսյան Լևոն

Թևոսյան Սյուզաննա

Հակոբյան Միլենա

4 10-րդ  — բ — Սահակյան Տարոն

Գևորգյան Միքայել

Պետրոսյան Սարգիս

5 9-րդ –ա- Հովհաննիսյան գեղամ

Ալեքսանյան Լիլիթ

Ղարախանյան Իգիթ

6 9-րդ- բ — Հայրապետյան Աղավնի

Ղազարյան Գեղամ

Հովհաննիսյան Լիլիթ

7 8-րդ –ա- Հարությունյան Լուսյա

Թևոսյան Մարիետա

Ղազարյան Էրիկ

8 8-րդ –բ- Ղազարյան Էմմա

Գևորգյան Գրիշա

Ղարախանյան Սուսաննա

9 7-րդ –ա- Մարտիրոսյան Հայկ

Գրիգորյան Լուսինե

Հայրապետյան Ժորա

10 7-րդ –բ- Միլիտոսյան Էդգար

Միրզոյան Սոնա

Հունանյան Դավիթ

11 6-րդ  –ա- Վարդանյան Արման

Յոլչյան Ռուբեն

Արտուշյան Գարիկ

12 6-րդ  — բ — Ալեքսանյան Նարեկ

Հարությունյան Միլենա

Սողոմոնյան Գեղամ

 ԿՈՏԱՅՔԻ ՄԱՐԶԻ ԱՐԱՄՈՒՍԻ Վ.ԱՌԱՔԵԼՅԱՆԻ              ԱՆՎԱՆ ՄԻՋՆԱԿԱՐԳ ԴՊՐՈՑԻ 2016-2017 ՈՒՍՏԱՐՎԱ ԱՇԱԿԵՐՏԱԿԱՆ  ԽՈՐՀՐԴԻ ԿԱԶՄ

Աշակերտական    խորհուրդ

  Խորհրդի նախագահ՝                   Մելինե    Վարդանյան

   Քարտուղար՝                               Անահիտ  Թադևոսյան

  Նախագահի  օգնականներ՝      Հակոբ   Սողոմոնյան 

                                                         Ռենա     Հովհաննիսյան 

Աշակերտական խորհրդի անդամներ

N Ազգանուն, անուն, հայրանուն Դասարաններ
1. Առաքելյան Մարիամ  Գեղամի                   12- րդ ա
2.    Առաքելյան Վիրաբ Վասիլիի                       12 –րդ ա
3.    Առաքելյան Արմինե Եսայի                         12-րդ ա
4.    Թևոսյան Անահիտ Ռուբենի                       12-րդ բ
5.    Վարդանյան Հասմիկ Մնացականի           12 –րդ բ
6.    Վարդանյան Էդգար Ասպարիկի               12-րդ բ
7. Վարդանյան Մելինե  Մնացականի           11
8.    Հարությունյան Սյուզաննա Գեղամի       11
9.    Հունանյան Անի Արթուրի                           11
10. Թադևոսյան Անահիտ Արթուրի               10
11.    Հովհաննիսյան Ռենա Վարուժի                 10
12.    Աթանեսյան Անի Վլադիկի                         10
13. Միլիտոսյան Լյոն Սարգսի                           9-րդ ա
14.    Թևոսյան Սյուզաննա Ավետիքի                 9-րդ ա
15.    Հակոբյան Միլենա  Գագիկի                       9-րդ ա
16.    Սողոմոնյան  Հակոբ Գագիկի                     9-րդ բ
17.    Ավետիսյան  Անահիտ Շավարշի                9-րդ բ
18.    Պետրոսյան Սարգիս Մանվելի                  9-րդ բ
19. Հովհաննիսյան Գեղամ Հովհաննեսի        8-րդ ա
20.    Առաքելյան Արամայիս Երվանդի               8-րդ ա
21.    Փիլիպոսյան Լուսինե Կորյունի                 8-րդ ա
22.    Ղազարյան Գեղամ Հուսիկի                        8-րդ բ
23.    Հովհաննիսյան Լիլիթ Հրանտի                   8-րդ բ
24.    Խուրշուդյան  Մեհրաբ Ասպարիկի           8-րդ բ
25. Ստեփանյան Գագիկ  Վահեի                     7-րդ ա
26.    Թևոսյան Մարիետա Սուրենի                   7-րդ ա
27.    Մխիթարյան  Նարեկ Մանվելի                   7-րդ ա
28.    Ղազարյան Էմմա Սենիկի                           7-րդ բ
29.    Կարախանյան Սուսաննա Սիրակի           7-րդ բ
30.    Գևորգյան Գրիշա  Սուրենի                         7-րդ բ
31. Մարտիրոսյան  Հայկ Սեթրակի                 6-րդ ա
32.    Հայրապետյան Ժորա Հրաչի                       6-րդ ա
33.    Գրիգորյան  Լուսինե  Կարենի                   6-րդ ա
34.     Միլիտոսյան  Էդգար Սարգսի                   6-րդ բ
35.    Միրզոյան Սոնա  Արգոյի                             6-րդ բ
36.         Հունանյան Դավիթ  Վաչագանի                 6-րդ բ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Արամուսի Վ.Առաքելյանի անվան միջնակարգ դպրոց